Hakkımızda
TANSAN ENERJİ METAL ENDÜSTRİ İNŞAAT A.Ş 2013 Yılında İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi DES Ticaret Merkezinde faaliyetlerine başlamıştır.

Şirket ortaklarının Çelik, İnşaat ve Yenilenebilir Enerji sektörlerindeki geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak belirtilen sektörler gelecekteki potansiyel faaliyet alanlarımız olarak tespit edilmiştir.

TANSAN, Dış ticaret odaklı büyüme stratejisi çerçevesinde ithalat ihracat faaliyetlerine başlamıştır. TANSAN olarak paslanmaz çelik ürünlerini başta Avrupa ve Uzakdoğu olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinden ithalat yapmaktayız. Paslanmaz Ürünlerimiz çeşitlilik ve kalitesiyle otomotiv, tekstil makinaları, kimya, Petro-kimya, gıda teknolojileri, kağıt endüstrisi, gemi sanayi, likit hammadde tankları, tıbbi cihazlar, endüstriyel mutfak ekipmanları, şeker endüstrisi, inşaat ve dekorasyon gibi sektörlerde kullanım alanı bulmaktadır.

TANSAN, ihracatta Afrika kıtasını hedef Pazar olarak seçmiş öncelikli olarak inşaat malzemeleri ihracatına odaklanmıştır. TANSAN bünyesindeki teknik kadrosuyla müşterilerine kalite ve güveni ön planda tutan anlayışı ile hizmet vermektedir. Pazar talepleri doğrultusunda müşteri ihtiyaçlarını belirleyen firmamız her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla
Tansan Enerji Metal Endüstri İnşaat Ürünleri Tic. A.Ş.